Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*

Cyprus / Famagusta

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy

ubytovanie priamo u pláže
15,0 km od centra
40,0 km od letiska

Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*

Popis
Vzdialenosť od letiska: 40 km

Najbližšie mesto (km): Yeni Iskele (15 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m  

Základné informácie
Solídny štvorhviezdičkový hotelový komplex je vybudovaný v pokojnom prostredí, poskytuje služby Soft All Inclusivu a má spolu 99 izieb. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Jeho výhodou je poloha priamo pri peknej pláži. K dispozícii je bazén, Spa centrum, posilňovňa, nachádza sa tu aj Kasíno. WiFi je v lobby aj na izbách bez poplatku.  

Poloha
Hotel sa nachádza približne 15 km od centra Yeni Iskele s nákupnými možnosťami a reštauráciami, kde hotel poskytuje kyvadlovú dopravu za poplatok a 40 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan.  

Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom/terasou, individuálnou AC, SAT-TV, telefónom a minibarom za poplatok, trezorom bez poplatku, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.

Strava
V hlavnej reštaurácii podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, bar na pláži a bar pri bazéne.     

Pláž
Príjemná súkromná piesočnatá pláž sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.  

Pre deti
Stráženie detí je za poplatok (na vyžiadanie). Menšie detské ihrisko.

Šport a zábava
Bez poplatku je použitie tenisového kurtu. Za poplatok je osvetlenie a vybavenie tenis.kurtu. Hotel organizuje živú hudbu a zábavné večery.

Wellness
Za poplatok sú masáže (na vyžiadanie).  

Koncept
Koncept Soft All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje i v plážovom bare, teplé nápoje. Freshe, ostatný alkohol, turecká káva, nápoje vo fľaši a nápoje po 0:00 sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.   

Web
http://www.merithotels.com/tr_index_merit_cyprus_gardens.php

Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*
ubytovanie

Objednať termín

Termíny k zájazdu Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4*

Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje. Po zvolení termínu Vás požiadame o ďalšie informácie na predbežnú kalkuláciu ceny.

termínpočet dnídopravaletiskácena od
29.8.2019 - 5.9.20198leteckáBrno661,30 €Objednať
terminy

Destinácia

Destinácia Famagusta

   Famagusta ako prístavné mesto je centrom turistického ruchu Severného Cypru, čomu zodpovedá i množstvo hotelových komplexov a kvalita ich služieb. Historické centrum mesta je zachovalé a láka množstvo turistov dovolenkujúcich i v iných strediskách Cypru. Ulice sú lemované mnohými katedrálmi, kostolmi a palácmi, z ktorých nemožno nespomenúť napríklad Palazzo del Provedittore (Kráľovský palác).
  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Cyprus

destinacie

Dovolenkové info

Cyprus - priemerné teploty

                I.   II.   III.    IV.    V.     VI.   VII.   VIII.   IX.   X.   XI.   XII.
Vzduch:    18   18    21     25     28     30    34     34     33     29    24    20
Voda:        17   17    18     20     21     24    26     27     26     23    21    19

Cyprus - čas prepravy

   Prílet : Nikózia, alebo Larnaka
   Let z Bratislavy : 2:20 - 3:40 h
   Transfer z letiska do stredísk na Cypre: 0:20 - 1:00 hod.
   Čas transferu je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivých hoteloch
   po trase.

Cyprus - Fakultatívne výlety

* Nikózia
V rámci tohto poldenného výletu navštívite stredisko miestenej remeselnej výroby, historickú časť hlavného mesta a katedrálu svätého Jana Evangelistu, ktorá sa nachádza vedľa arcibiskupského paláca. V okupovanej časti navštívite turecký bazár alebo katedrálu Svätej Sofie, ktorá však dnes plní funkciu mešity.

* Pafos / Kourion
Celodenný výlet pri ktorom spoznáte južné pobrežie ostrova, navštívite ruiny antického mesta Kourion s rímskymi kúpeľmi a gréckorímskym divadlom. V Pafose si pozriete archeologický park so zachovalými nádhernými mozaikami. Zlatým klincom výletu je zastávka pri Afroditinej skale na mieste, kde sa podľa legendy zrodila z morskej peny.

* Pohorie Trodos a kláštor Kykkos
Počas tohto celodenného výletu navštívite pohorie Trodos a v ňom najznámejší kláštor Kykkos, nachádzajúci sa vysoko v horách, obklopený nádhernou panenskou prírodou. Zastavíte sa tiež v dedinke Lania,kde je tiež hrobka prvého prezidenta Cyperskej republiky.

* Lodný výlet
Pohodový odpočinkový výlet, počas ktorého sa budete plaviť pozdĺž južného pobrežia Cypru, okolo turistických stredísk Agia Napa a Protaras až k dedinke Dherynia. Z diaľky uvidíte aj opustené hraničné miesto Famagusta. Počas plavby budú zastávky na kúpanie a na lodi sa môžte opaľovať a relaxovať.


Cyprus - vstupné a vízové informácie

Doklady k vycestovaniu na Cyprus:
   - Severocyperská turecká republika ( Severný Cyprus ) - platný cestovný pas s minimálnou dobou platnosti 6 mesiacov
       od vstupu na územie Severného Cypru. V pase musia byť voľné dve strany.

   - Cyperská republika ( Južný Cyprus )- platný cestovný pas, alebo občiansky preukaz
   - Cestovné doklady musia byť platné minimálne 3 mesiace od plánovaného ukončenia pobytu.

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun na Cypre :
   - SEČ +1 hodina

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk