La Hotel & Resort 3*

Cyprus / Kyrenia / Alsancak

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy

150 m od pláže
14,0 km od centra
68,0 km od letiska

La Hotel & Resort 3*

Ubytovanie

Ubytovanie La Hotel & Resort 3*

Popis
Vzdialenosť od letiska: 68 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia (14 km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m    

Základné informácie
Hotel postavený v miestnom stredomorskom štýle, ktorý sa nachádza neďaleko pláže, ponúka svojim hosťom pokojnú a príjemnú dovolenku. Veľký bazén, priestranné terasy plné slnka a pekná súkromná piesočnatá pláž, dotvárajú letnú idylku. Pre aktívnejších hostí, ktorí radi skúmajú históriu a pamiatky sa v neďaleko nachádza historická dedinka Lapta, alebo letovisku Kyrenia s jeho typickým opevnením a menším prístavom. K dispozícii je tiež zmenáreň, trezor na recepcii, wifi pripojenie v lobby zadarmo. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií a nákupných možností. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.         

Poloha
Hotel sa nachádza v oblasti Alsancak a je približne 11 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom. Nikózijské medzinárodné letisko Ercan je vzdialené asi 45 km.     

Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, Wifi a minibarom (za poplatok), setom na prípravu teplých nápojov a kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.   


Strava
K dispozícii sú 2 reštaurácie, beach bar (za poplatok), pool bar.   

Pláž
Hotelová piesočnatá pláž sa nachádza asi 150 m od hotela (prechod cez miestnu komunikáciu). Ležadlá, slnečníky sú na pláži a pri bazéne pre ubytovaných hostí bez poplatku. Plážové osušky sú k dispozícii za poplatok.       
 
Pre deti
Pre najmenších je pripravený detský bazén, detská postieľka a detské ihrisko. Opatrovanie detí je za poplatok.          

Šport a zábava
Bez poplatku je k dispozícii je vonkajší bazén, bazén „infinity“ s výhľadom na pláž a more, stolný tenis, tenisový kurt. Za poplatok je herňa (biliard, šípky, stolný futbal), osvetlenie tenisového kurtu a vodné športy na pláži. Počas vybraných večerov sa koná cyperský noc, plážová BBQ party alebo vám niektorý večer môže spríjemniť živá hudba.    

Wellness
Bez poplatku je vnútorný bazén, vírivka. Hotel ponúka saunu a masáže za poplatok.       

Koncept
Hotel ponúka 3 druhy stravovani: raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu. Plná penzia je obohatená o obed, ktorý je servírovaný formou menu. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.      

Web
http://www.la-hotel-cyprus.com/en

La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*La Hotel & Resort 3*
ubytovanie

Objednať termín

Termíny k zájazdu La Hotel & Resort 3*

Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje. Po zvolení termínu Vás požiadame o ďalšie informácie na predbežnú kalkuláciu ceny.

termínpočet dnídopravaletiskácena od
15.8.2019 - 22.8.20198leteckáBrno592,30 €Objednať
22.8.2019 - 29.8.20198leteckáBrno592,30 €Objednať
29.8.2019 - 5.9.20198leteckáBrno583,30 €Objednať
12.9.2019 - 19.9.20198leteckáBrno576,30 €Objednať
19.9.2019 - 26.9.20198leteckáBrno576,30 €Objednať
terminy

Destinácia

Destinácia Kyrenia

   Kyrenia sa nachádza v severnej časti Cypru a je považovaná za jedno z najkrajších miest ostrova. Vychutnajte si nádhernú scenériu tohto miesta prechádzkami na pláži, centrom mesta, či na vrchole neďalekého kopca Ballapalis, na ktorom sa nachádza opátstvo. V Kyrenii nie je núdza o zaujímavé pamiatky, dobré jedlo, ani zábavu, takže nudiť sa tu určite nebudete. Mesto je bezpečné i pre deti, čím sa Kyrénia stáva miestom pre strávenie akéhokoľvek typu dovolenky.


  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Cyprus

destinacie

Dovolenkové info

Cyprus - priemerné teploty

                I.   II.   III.    IV.    V.     VI.   VII.   VIII.   IX.   X.   XI.   XII.
Vzduch:    18   18    21     25     28     30    34     34     33     29    24    20
Voda:        17   17    18     20     21     24    26     27     26     23    21    19

Cyprus - čas prepravy

   Prílet : Nikózia, alebo Larnaka
   Let z Bratislavy : 2:20 - 3:40 h
   Transfer z letiska do stredísk na Cypre: 0:20 - 1:00 hod.
   Čas transferu je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivých hoteloch
   po trase.

Cyprus - Fakultatívne výlety

* Nikózia
V rámci tohto poldenného výletu navštívite stredisko miestenej remeselnej výroby, historickú časť hlavného mesta a katedrálu svätého Jana Evangelistu, ktorá sa nachádza vedľa arcibiskupského paláca. V okupovanej časti navštívite turecký bazár alebo katedrálu Svätej Sofie, ktorá však dnes plní funkciu mešity.

* Pafos / Kourion
Celodenný výlet pri ktorom spoznáte južné pobrežie ostrova, navštívite ruiny antického mesta Kourion s rímskymi kúpeľmi a gréckorímskym divadlom. V Pafose si pozriete archeologický park so zachovalými nádhernými mozaikami. Zlatým klincom výletu je zastávka pri Afroditinej skale na mieste, kde sa podľa legendy zrodila z morskej peny.

* Pohorie Trodos a kláštor Kykkos
Počas tohto celodenného výletu navštívite pohorie Trodos a v ňom najznámejší kláštor Kykkos, nachádzajúci sa vysoko v horách, obklopený nádhernou panenskou prírodou. Zastavíte sa tiež v dedinke Lania,kde je tiež hrobka prvého prezidenta Cyperskej republiky.

* Lodný výlet
Pohodový odpočinkový výlet, počas ktorého sa budete plaviť pozdĺž južného pobrežia Cypru, okolo turistických stredísk Agia Napa a Protaras až k dedinke Dherynia. Z diaľky uvidíte aj opustené hraničné miesto Famagusta. Počas plavby budú zastávky na kúpanie a na lodi sa môžte opaľovať a relaxovať.


Cyprus - vstupné a vízové informácie

Doklady k vycestovaniu na Cyprus:
   - Severocyperská turecká republika ( Severný Cyprus ) - platný cestovný pas s minimálnou dobou platnosti 6 mesiacov
       od vstupu na územie Severného Cypru. V pase musia byť voľné dve strany.

   - Cyperská republika ( Južný Cyprus )- platný cestovný pas, alebo občiansky preukaz
   - Cestovné doklady musia byť platné minimálne 3 mesiace od plánovaného ukončenia pobytu.

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun na Cypre :
   - SEČ +1 hodina

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk