Malpas Hotel 5*

Cyprus / Kyrenia / Catalkoy

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy

2,0 km od pláže
12,0 km od centra
25,0 km od letiska

Malpas Hotel 5*

Ubytovanie

Ubytovanie Malpas Hotel 5*

Popis
Vzdialenosť od letiska: 25 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia (12 km)

Typ pláže: kamienková

Vzdialenosť od pláže: 2 km   

Základné informácie
Luxusný hotel so zaujímavou architektúrou, umiestnený medzi Stredozemným morom a horami, ponúka svojim hosťom nezameniteľnú dovolenkovú atmosféru s veľmi kvalitnými službami. Centrum letoviska Kyrenia  s opevnením a menším prístavom sa nachádza približne 12 km od hotela. Hotel má k dispozícii zmenáreň, práčovňu, kaderníka, wifi za poplatok, vonkajší bazén s detským bazénom a kasíno. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Poloha
Hotel sa nachádza v oblasti Catalakoy, približne 12 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom a 25 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan. Hotel zabezpečuje dopravu aj do mesta bez poplatku.

Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, TV, telefónom (za poplatok) a minibarom (za poplatok), trezorom, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.


Strava
V hlavnej reštaurácii sú pripravované pokrmy domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je aj Jazz bar, Curion bar a cukráreň.    

Pláž
Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, TV, telefónom a minibarom (za poplatok), trezorom bez poplatku, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.

Pre deti
Pre najmenších je pripravený detský bazén, detské ihrisko a detská postieľka.   

Šport a zábava
Bez poplatku sú k dispozícii večerné animačné programy, ďalej stolný tenis. Biliard a automaty sú za poplatok. Tiež je možné spríjemniť si večer pri živej hudbe alebo v kasíne.

Wellness
Hotel ponúka zadarmo saunu, turecký kúpeľ, vírivka a parný kúpeľ. Za poplatok sú masáže, kaderníctvo, salón krásy a ostatné služby SPA centra.   

Koncept
Plná penzia plus zahŕňa raňajky, obedy a večere, ktoré sú obohatené o vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje.

Web
http://www.malpashotel.com/

Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*Malpas Hotel 5*
ubytovanie

Objednať termín

Termíny k zájazdu Malpas Hotel 5*

Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje. Po zvolení termínu Vás požiadame o ďalšie informácie na predbežnú kalkuláciu ceny.

termínpočet dnídopravaletiskácena od
22.8.2019 - 29.8.20198leteckáBrno579,30 €Objednať
29.8.2019 - 5.9.20198leteckáBrno579,30 €Objednať
19.9.2019 - 26.9.20198leteckáBrno579,30 €Objednať
terminy

Destinácia

Destinácia Kyrenia

   Kyrenia sa nachádza v severnej časti Cypru a je považovaná za jedno z najkrajších miest ostrova. Vychutnajte si nádhernú scenériu tohto miesta prechádzkami na pláži, centrom mesta, či na vrchole neďalekého kopca Ballapalis, na ktorom sa nachádza opátstvo. V Kyrenii nie je núdza o zaujímavé pamiatky, dobré jedlo, ani zábavu, takže nudiť sa tu určite nebudete. Mesto je bezpečné i pre deti, čím sa Kyrénia stáva miestom pre strávenie akéhokoľvek typu dovolenky.


  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Cyprus

destinacie

Dovolenkové info

Cyprus - priemerné teploty

                I.   II.   III.    IV.    V.     VI.   VII.   VIII.   IX.   X.   XI.   XII.
Vzduch:    18   18    21     25     28     30    34     34     33     29    24    20
Voda:        17   17    18     20     21     24    26     27     26     23    21    19

Cyprus - čas prepravy

   Prílet : Nikózia, alebo Larnaka
   Let z Bratislavy : 2:20 - 3:40 h
   Transfer z letiska do stredísk na Cypre: 0:20 - 1:00 hod.
   Čas transferu je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivých hoteloch
   po trase.

Cyprus - Fakultatívne výlety

* Nikózia
V rámci tohto poldenného výletu navštívite stredisko miestenej remeselnej výroby, historickú časť hlavného mesta a katedrálu svätého Jana Evangelistu, ktorá sa nachádza vedľa arcibiskupského paláca. V okupovanej časti navštívite turecký bazár alebo katedrálu Svätej Sofie, ktorá však dnes plní funkciu mešity.

* Pafos / Kourion
Celodenný výlet pri ktorom spoznáte južné pobrežie ostrova, navštívite ruiny antického mesta Kourion s rímskymi kúpeľmi a gréckorímskym divadlom. V Pafose si pozriete archeologický park so zachovalými nádhernými mozaikami. Zlatým klincom výletu je zastávka pri Afroditinej skale na mieste, kde sa podľa legendy zrodila z morskej peny.

* Pohorie Trodos a kláštor Kykkos
Počas tohto celodenného výletu navštívite pohorie Trodos a v ňom najznámejší kláštor Kykkos, nachádzajúci sa vysoko v horách, obklopený nádhernou panenskou prírodou. Zastavíte sa tiež v dedinke Lania,kde je tiež hrobka prvého prezidenta Cyperskej republiky.

* Lodný výlet
Pohodový odpočinkový výlet, počas ktorého sa budete plaviť pozdĺž južného pobrežia Cypru, okolo turistických stredísk Agia Napa a Protaras až k dedinke Dherynia. Z diaľky uvidíte aj opustené hraničné miesto Famagusta. Počas plavby budú zastávky na kúpanie a na lodi sa môžte opaľovať a relaxovať.


Cyprus - vstupné a vízové informácie

Doklady k vycestovaniu na Cyprus:
   - Severocyperská turecká republika ( Severný Cyprus ) - platný cestovný pas s minimálnou dobou platnosti 6 mesiacov
       od vstupu na územie Severného Cypru. V pase musia byť voľné dve strany.

   - Cyperská republika ( Južný Cyprus )- platný cestovný pas, alebo občiansky preukaz
   - Cestovné doklady musia byť platné minimálne 3 mesiace od plánovaného ukončenia pobytu.

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun na Cypre :
   - SEČ +1 hodina

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk