Hotel Acapulco Beach 5*

Cyprus / Kyrenia

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy, Pre rodiny s deťmi

ubytovanie priamo u pláže
8,0 km od centra
28,0 km od letiska

Hotel Acapulco Beach 5*

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Acapulco Beach 5*

POPIS
mimoriadne obľúbený hotelový komplex Vám s radosťou prinášame v tohtoročnej ponuke. Rozsiahla, starostlivo udržiavaná záhrada ponúka jedinečnú atmosféru, ktorá pozýva na to pravé dovolenkové snívanie. Na aktívnych hostí sa teší profesionálny animačný tím, s ktorým zažijete neopakovateľné chvíle plné oddychu. Všetkých si zaručene získa rozsiahly bazénový komplex s toboganmi, obrovský novovybudovaný hotelový aquapark či lunapark. Pomyselná čerešnička na torte je zaručene nádherná hotelová pláž. Sladké leňošenie na jednej z najkrajších pláží v oblasti s úžasne belasým morom umocní fantastický pocit z tohto hotela. Zlatistá piesková pláž je situovaná v pokojnom zálive predurčenom spĺňať všetky predpoklady pokojnej a pohodovej dovolenky.


Poloha:
priamo na nádhernej hotelovej piesočnatej pláži a 8 km od mesta Kyrenia. Od letiska v Nikózii (Ercan) je hotel vzdialený 28 km a od medzinárodného letiska v Larnake 80 km.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
komplex pozostáva z hlavnej budovy, časti Pine Court I a II a viliek vsadených do záhrady, vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s terasou a výhľadom na more, lobby bar (za poplatok), plážový bar (počas dna a vo večerných hodinách vybrané nápoje zadarmo), pool bar (za poplatok), Aphrodite bar (za poplatok), disco bar (za poplatok), 2 á la carte reštaurácie (za poplatok), vonkajší bazénový komplex s obrovským aquaparkom (slnečníky, ležadlá a plážové osušky zadarmo), novovybudovaný panoramatický bazén pre dospelých, vnútorný bazén, detský bazén, detské ihrisko, lunapark (za poplatok), wellnes a turecké kúpele (za poplatok), mini market.

UBYTOVANIE Typy izieb:
• elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 až 2 prísteliek v hlavnej budove alebo v časti Pine Court I a II • priestranné dvojlôžkové vilky s možnosťou 1-2 prísteliek situované v záhrade
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, mini bar (za poplatok), trezor (zadarmo), telefón, balkón s posedením.

STRAVOVANIE
all inclusive
raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, voda, káva a čaj (počas dna a vo večerných hodinách v plážovom beach bare).

PLÁŽ
priamo na prekrásnej širokej a dlhej pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky zadarmo.

INTERNET
Wi-Fi pripojenie zadarmo.

ŠPORT A ZÁBAVA
obrovský aquapark, detské ihrisko a mini klub, lunapark (za poplatok), amfiteáter, tenisové kurty (za poplatok), plážový volejbal, stolný tenis, fitnescentrum, šípky, biliard (za poplatok), kasíno. SUN & FUN klub pripravili sme pre vás bohaté športové a zábavné aktivity. Zapojiť sa do nich môžete za asistencie slovensky hovoriacich animátorov, ktorí sú počas mesiacov júl a august súčasťou hotelového animačného tímu. Najmenší návštevníci si nájdu nových kamarátov v detskom klube.

OFICIÁLNA KATEGÓRIA *****
Internetová adresa:

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s
all inclusive
, - letenka na trase Košice - Ercan - Košice (s medzipristátim v tureckej Antalyi) alebo na trase Košice - Larnaca - Košice, - zákonné poistenie insolventnosti, - delegát, - DPH. Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Základná cena nezahŕňa:
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):   210,00 € osoba nad 2 roky (letisko Ercan)   240,00 € osoba nad 2 roky (letisko Larnaca)     65,00 € dieťa do 2 rokov - palivový príplatok: 0,00 € / osoba nad 2 roky - komplexné cestovné poistenie UNION A3: 3,30 € / osoba / deň   alebo komplexné cestovné poistenie UNION A3 EXTRA: 3,70 € / osoba / deň

Hotel Acapulco Beach 5*Hotel Acapulco Beach 5*Hotel Acapulco Beach 5*Hotel Acapulco Beach 5*Hotel Acapulco Beach 5*Hotel Acapulco Beach 5*Hotel Acapulco Beach 5*Hotel Acapulco Beach 5*Hotel Acapulco Beach 5*
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Kyrenia

   Kyrenia sa nachádza v severnej časti Cypru a je považovaná za jedno z najkrajších miest ostrova. Vychutnajte si nádhernú scenériu tohto miesta prechádzkami na pláži, centrom mesta, či na vrchole neďalekého kopca Ballapalis, na ktorom sa nachádza opátstvo. V Kyrenii nie je núdza o zaujímavé pamiatky, dobré jedlo, ani zábavu, takže nudiť sa tu určite nebudete. Mesto je bezpečné i pre deti, čím sa Kyrénia stáva miestom pre strávenie akéhokoľvek typu dovolenky.


  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Cyprus

destinacie

Dovolenkové info

Cyprus - priemerné teploty

                I.   II.   III.    IV.    V.     VI.   VII.   VIII.   IX.   X.   XI.   XII.
Vzduch:    18   18    21     25     28     30    34     34     33     29    24    20
Voda:        17   17    18     20     21     24    26     27     26     23    21    19

Cyprus - čas prepravy

   Prílet : Nikózia, alebo Larnaka
   Let z Bratislavy : 2:20 - 3:40 h
   Transfer z letiska do stredísk na Cypre: 0:20 - 1:00 hod.
   Čas transferu je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivých hoteloch
   po trase.

Cyprus - Fakultatívne výlety

* Nikózia
V rámci tohto poldenného výletu navštívite stredisko miestenej remeselnej výroby, historickú časť hlavného mesta a katedrálu svätého Jana Evangelistu, ktorá sa nachádza vedľa arcibiskupského paláca. V okupovanej časti navštívite turecký bazár alebo katedrálu Svätej Sofie, ktorá však dnes plní funkciu mešity.

* Pafos / Kourion
Celodenný výlet pri ktorom spoznáte južné pobrežie ostrova, navštívite ruiny antického mesta Kourion s rímskymi kúpeľmi a gréckorímskym divadlom. V Pafose si pozriete archeologický park so zachovalými nádhernými mozaikami. Zlatým klincom výletu je zastávka pri Afroditinej skale na mieste, kde sa podľa legendy zrodila z morskej peny.

* Pohorie Trodos a kláštor Kykkos
Počas tohto celodenného výletu navštívite pohorie Trodos a v ňom najznámejší kláštor Kykkos, nachádzajúci sa vysoko v horách, obklopený nádhernou panenskou prírodou. Zastavíte sa tiež v dedinke Lania,kde je tiež hrobka prvého prezidenta Cyperskej republiky.

* Lodný výlet
Pohodový odpočinkový výlet, počas ktorého sa budete plaviť pozdĺž južného pobrežia Cypru, okolo turistických stredísk Agia Napa a Protaras až k dedinke Dherynia. Z diaľky uvidíte aj opustené hraničné miesto Famagusta. Počas plavby budú zastávky na kúpanie a na lodi sa môžte opaľovať a relaxovať.


Cyprus - vstupné a vízové informácie

Doklady k vycestovaniu na Cyprus:
   - Severocyperská turecká republika ( Severný Cyprus ) - platný cestovný pas s minimálnou dobou platnosti 6 mesiacov
       od vstupu na územie Severného Cypru. V pase musia byť voľné dve strany.

   - Cyperská republika ( Južný Cyprus )- platný cestovný pas, alebo občiansky preukaz
   - Cestovné doklady musia byť platné minimálne 3 mesiace od plánovaného ukončenia pobytu.

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun na Cypre :
   - SEČ +1 hodina

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk