Poznávacie zájazdy


Poznávacie zájazdy    Či už obľubujete farby jesene alebo rozmanité vône jari, obe ročné obdobia sú priam ideálne na poznávanie. S ľahkým kabátikom, stručným bedekrom a príjemnou spoločnosťou, sa môžete vybrať po stopách obľúbeného Francúzska, Talianska, Španielska či Rakúska. Ak však patríte medzi dobrodruhov, pokojne svoje kroky nasmerujte do exotickej Indie, USA či Mexika. Pohodlne sa usaďte a začítajte sa do nášho krátkeho seriálu, kde Vám priblížime tie najkrajšie zákutia Európy, stvorené na poznávanie.

   V prvej časti nášho krátkeho seriálu Vám predstavíme jedno z najobľúbenejších miest na poznávanie, rozmanité a romantické Francúzsko.
Čas na poznávanie - Francúzsko

   V ďalšej časti nazrieme do očarujúceho Talianska. Keďže nám Taliansko ponúka obrovské množstvo zaujímavostí hodných na poznávanie, rozdelili sme náš článok na viac častí. Začíname s poznávaním Ríma.
Čas na poznávanie - Taliansko - Rím

Čas na poznávanie - Taliansko - Benátky

V poznávaní pokračujeme očarujúcou španielsko Andalúziou.
Španielsko Andalúzia

Aktuálna ponuka najžiadanejších poznávacích zájazdov


Poznávacie zájazdy Antarktída, Čína, Francúzsko, Holandsko, Chorvátsko, India, Izrael, Japonsko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Slovinsko, Španielsko, Švajčiarsko, Taliansko, Turecko, USA, Veľká Británia

Kontaktujte nás

 
Call centrum: +421 905 811 360
E-mail: info@ackotravel.sk