Exotická novinka – Bahrajn priamo z Bratislavy!

   V predošlom článku sme Vás informovali o skvelých novinkách, priamych odletoch z Bratislavy do destinácií Kuba, Dominikánska republika, Vietnam. Do ponuky však pribudla ďalšia, celkom nová destinácia, opäť priamo z Bratislavy. Už od októbra 2023 na Vás čaká exkluzívny Bahrajn! Tento malý ostrovný štát ležiaci v Perzskom zálive, je síce najmenšou krajinou Arabského polostrova, no návštevníkom má rozhodne čo ponúknuť! Predovšetkým sú to prekrásne široké pláže s jemným bielym pieskom a kvalitné hotely so špičkovými službami. V hoteloch Vida Beach Resort Marassi Al Bahrain 5* a Address Beach Resort Bahrain 5* Vám bude počas celého pobytu k dispozícii skúsený delegát, ako aj profesionálni animátori.
Ak sa Vám oddych na pláži zunuje, vydajte sa po stopách jedinečnej histórie, siahajúcej až do čias staroveku. Celkom určite nevynechajte návštevu ruín starovekého mesta Saar, kedysi najdôležitejšiu vojenskú pevnosť Qal’at al-Bahrain alebo unikátnu, autentickú štvrť Muharraq. Na druhej strane je dnes Bahrajn zároveň aj modernou a rozvinutou krajinou. V hlavnom meste Manama sa nachádza množstvo moderných štvrtí a ulíc s luxusnými reštauráciami, či bohatým nočným životom. Zamierte na rušnú ulicu Al Shabab alebo ikonické trhovisko Manama Souq.
Zaujímavosťou, ktorú v Bahrajne nájdete, je aj miznúci ostrov Jarada, ktorého pláž sa Vám ukáže iba počas odlivu, medzinárodný okruh F1 alebo štýlový Beach club Solymar.

Skvelou správou je, že do Bahrajnu sa zo Slovenska dostanete pohodlne, už za 5 hodín! Postačí Vám platný cestovný pas (minimálne 6 mesiacov po návrate z krajiny, pričom v pase nie je povolené mať izraelské vízum). Cena turistických víz do Bahrajnu je na 2 týždne (1 vstup) zhruba 12 € - 5 BHD. Požiadať o ne možno priamo na letisku v Maname alebo vopred elektronicky.

Okrem noviniek ako Karibik, Vietnam a Bahrajn Vám dávame do pozornosti aj overené klasiky. Z bratislavského letiska sa pohodlne dostanete aj do destinácií Oman, alebo Spojené Arabské Emiráty, z Viedne zasa napríklad na exotický Zanzibar.

Kontaktujte nás

 
Call centrum: +421 905 811 360
E-mail: info@ackotravel.sk