LETO 2022 - uvoľnenie opatrení

LETO 2022 dovolenka po uvolnení opatrení    Cestovanie bez obmedzení, ktoré bolo pre nás samozrejmosťou, sa počas dvoch rokov stalo naopak, vzácnosťou. Prísne podmienky vstupu do obľúbených destinácií, či hygienické opatrenia na letiskách a v hoteloch, nečakane a výrazne narušili náš komfort.
Aktuálne je však pandémia konečne na ústupe a zdá sa, že si počas tohto leta konečne užijeme zaslúžené, bezstarostné dovolenkovanie!

Aké opatrenia ruší nová vyhláška?

   S platnosťou od 6.4.2022 dochádza k zrušeniu viacerých obmedzení.
    - Ruší sa vyhláška k režimu na hraniciach, čo znamená, že zaniká povinnosť registrácie na eHranici, ako aj povinná 5 dňová karanténa pre nezaočkované osoby.
    - Zaniká taktiež povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest v exteriéri.

Okrem toho k uvoľňovaniu pandemických opatrení postupne pristupuje čoraz viac krajín, vďaka čomu sa opäť stávajú dostupné pre turistov.

LETO 2022 dovolenka po uvolnení opatrení    Aj napriek tomu, že sa opatrenia zmierňujú a naše životy sa vracajú do starých koľají, nezabúdajme na dôležitosť chrániť zdravie seba, aj ostatných.

Prajeme si, aby bolo LETO 2022 letom bez obmedzení a letom, o ktorom mnohí z nás, počas uplynulých dvoch rokov, doslova snívali!

Kontaktujte nás

 
Call centrum: +421 905 811 360
E-mail: info@ackotravel.sk